Povolenky
Sem vložte podnadpis

Ceny územních povolenek JčÚS pro rok 2020

roční dospělí mimopstruhová - 1.600 Kč                   roční dospělí pstruhová - 1.600 Kč

roční mládež 16-18 let -                800 Kč        roční děti do 15-ti let a ZTP/P** -   400 Kč 

Ceny povolenek na místní revír "RYBÁŘSKÁ" pro rok 2020

povolenka pro dospělé  1.000 Kč s omezením na ponechání si 12 ks ušlechtilých ryb  povolenka pro děti 500 Kč s omezením na ponechání si 6 ks ušlechtilých ryb 

Sportovní rybaření nabízí v Dačicích rybník Rybářská vzdálený od centra necelých 1500 m. Možnost zachytat si na Dačicku mají i rybáři, kteří dávají přednost tiše plynoucím vodám Moravské Dyje. Na řece i rybnících jsou zastoupeny druhy od bílé ryby až po sumce. Revíry jsou uvedeny v soupisu revírů JčÚS.

Výdej povolenek 2020

!!! Prodej rybářských povolenek - mimořádný termín v době karantény !!!

V sobotu 4.4.2020 bude zajištěn výdej rybářských povolenek ve výdejně "Domeček" , ul. Na Sádkách, Dačice. Povolenky budou vydávány podle harmonogramu a v čase objednání, který Vám bude sdělen na tel. čísle 606743043 (pí. Bažantová). Žádáme členy, kteří se ve stanoveném čase dostaví po předchozím telefonickém objednání k převzetí povolenky, aby při individuálním vstupu do výdejny (vždy pouze jedna osoba) byli vybaveni ochranným prostředkem dýchacích cest (nos, ústa) jako je respirátor, rouška, ústenka, šátek, šál nebo jiné prostředky, které brání šíření kapének.

Děkujeme za pochopení a tešíme se na shledání již v "klidných" vodách. Petrův Zdar

Vzhledem k současnému vývoji situace v oblasti koronavirové infekce a z důvodu ochrany osob, zajišťujích prodej, byla ze strany MO ČRS Dačice přijata opatření ohledně prodeje rybářských povolenek v souladu Nařízením vlády o omezení volného pohybu osob až na vymezené nezbytné výjimky.

Případní zájemci o povolenku mimo členů MO ČRS Dačice mohou využít externích prodejců např. SPORTLOV Dačice

Prodej rybářských povolenek pro hosty


Sportlov - prodejna rybářských potřeb

Adresa: Masarykova 263, 380 01 Dačice
Telefon: 384 420 234